Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy stały się jakiś czas temu realnym hitem. Widujemy coraz w dodatku kobiet z cudownie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są spore naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana dziewczyna może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami odróżniają się głównie kobiety wschodu, niemniej jednak u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, więc sztuczne rzęsy są dla nich perfekcyjnym rozwiązaniem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i czasami nawet nie potrzeba już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie powinniśmy się malować więc oszczędzamy czas, nie powinniśmy wykonywać demakijażu, zatem znowu oszczędzamy czas. Są właściwie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, jednakże do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą dwie:1, 1:1 albo przykładowo metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest wiele i zdecydowanie najlepsze stylistki rzęs potrafią wyczarować realnie bardzo gęste i bardzo długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego należy być tutaj ostrożnym, by nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. W pewnych przypadkach może się tak stać wtedy, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam rzeczywiście bardzo dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne złudzenie.
Więcej informacji: sztuczne rzęsy.

Możesz również polubić