Szkoły językowe – czy warto korzystać

Szukasz szkoły językowej, która umożliwi twojemu dziecku z ogromnym skutkiem nauczyć się języka angielskiego, bez stresu i wielogodzinnej nauki słówek? A może sam poszukujesz kursu języka angielskiego, który nie tylko jasno przedstawi wszystkie konieczne struktury gramatyczne, niemniej jednak również pokaże ci jak wykorzystać je w mowie potocznej? Szkoła języka angielskiego One2three to nie tylko i wyłącznie nauka, niemniej jednak głównie bardzo dobra zabawa i przyjemność z edukacji języka obcego, która umożliwi ci na proste przyswojenie materiału, bez konieczności spędzania wielu godzin nad książkami.
Angielski Toruń – nauka na wielu poziomach
To, co wyróżnia naszą szkołę językową na tle konkurencji to możliwość nauki języka angielskiego na wielu różnorakich poziomach, bez względu na wiek czy umiejętności językowe. Każdy z oferowanych przez nas kursów utworzony jest specjalnie dla danej grupy wiekowej, co daje możliwość na doskonałe dostosowanie sposobu nauczania do w zasadzie każdego uczestnika.

Oferujemy też kompleksowe przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego takich jak egzamin ósmoklasisty czy matura, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.
Szkoła Językowa Toruń Cennik
Koszt pojedynczych zajęć w szkole językowej One2three zależy przede wszystkim od wieku jego uczestników a także samego celu uczestnictwa zajęć (zdanie matury, płynna komunikacja). W przypadku kursów dla dzieci, dorosłych i młodzieży cena wynosi mniej więcej 23 pln za godzinę zajęć. Kurs przygotowujący do matury to wydatek rzędu 32 zł jednak w przypadku zajęć indywidualnych cena wynosi 105 złote.

Więcej informacji: Angielski Toruń.

Możesz również polubić