Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe

Poszukujesz miejsca na sesję zdjęciową w Łodzi? To trafiłeś idealnie! Oferujemy studio fotograficzne na wynajem, które pozwala tworzenie zdjęć wizerunkowych dla Ciebie i Twojego biznesu. Studio znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury na ulicy Ogrodowej 74. Największym atutem i zarazem bardzo istotnym dla większości fotografów jest to, że wpada do niego duża ilość światła przez cały dzień.

Dzięki czemu godzina sesji nie jest ograniczona, a może odbywać się ona i w godzinach porannych i popołudniowych. Pomieszanie utworzone jest w loftowym stylu, a niepowtarzalne meble i tła, nadają klimatu całemu wnętrzu. W studio znajduje się też kuchnia oraz stanowisko do wizażu i przebieralnia, które daje możliwość komfortowe przygotowanie się do sesji. Co więcej w naszej ofercie posiadamy także możliwość współpracy z fachową wizażystką a także fryzjerką, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Wynajmując studio, dostajesz również dostęp do całego wyposażenia, które zawiera między innymi lampy błyskowe, statywy, blendy, dyfuzory czy tła. 
Fotografia dla biznesu to coś, co wytwarza cały wizerunek marki i pozwala stworzyć klimat, jaki Klient widzi podczas przeglądania social mediów czy witryny internetowej firmy. W tego rodzaju zdjęciach wnętrza są ogromnie ważną częścią całości sesji, dlatego też warto wybrać miejsce, które będzie współgrało z całością zdjęć oraz spowoduje, że kadry będą same przyciągały uwagę przyszłych odbiorców. Przenieś wizerunek swojej marki na nowy poziom i zaplanuj profesjonalną sesję zdjęciową w naszym studio. 

Więcej informacji na stronie: zdjęcia wizerunkowe warszawa.

Możesz również polubić