Pomoc drogowa – laweta

Wielu kierowców zastanawia się, co zrobić w przypadku, jeśli doszło do kolizji, stłuczki czy również poważniejszego wypadku, a samochód nie może być zastosowany do dalszej jazdy. Warto dodać zatem, że w takim wypadku właściwym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych usług sprawdzonej pomocy drogowej, przykładowo tj. auto pomoc Kraków, Wieliczka.
Jak wygląda pomoc drogowa?
Oczywiście pomoc drogowa realizuje usługi w sposób rozbudowany, a więc jest to zarówno holowanie Kraków, Wieliczka, jak również usługi lawetą, czyli transport różnych aut, na przykład takich jak motocykle, samochody osobowe i dostawcze, ale także pojazdy stosowane w pracach budowlanych czy rolniczych.

Pamiętajmy więc o tym, że jeżeli doszło do awarii auta albo także stłuczki, która uniemożliwia kontynuowanie podróży, warto korzystać z usług specjalistów, którzy oferują między innymi holowanie pojazdu za pomocą przystosowanych do tego samochodów. Warto wspomnieć również o tym, że pomoc drogowa to usługi dodatkowe, tj. dowóz paliwa w przypadku jeśli zapomnieliśmy zatankować auto. Co więcej, jest możliwe wręcz wypompowanie źle zatankowanego paliwa, co niestety na prawdę często dzieje się przez nieuwagę. Warto wspomnieć też o tym, że jest to awaryjne odpalanie Kraków, Wieliczka realizowane z kabli albo Boostera. W dodatku, pracownicy pomocy drogowej otworzą też auto w sposób awaryjny w sytuacji zatrzaśnięcia w nim kluczyków. Usługi obejmują również obieg koła, jak także rozładowanie pojazdu z tira czy dostarczenie auta zastępczego z OC sprawcy w sytuacji wypadku.

Zobacz również: laweta Kraków.

Możesz również polubić