Laweta – zakres usług

Pomoc drogowa dla właścicieli pojazdów powinna być świadczona jedynie przez profesjonalne firmy, które dysponują odpowiednim sprzętem, takim jak laweta Wieliczka. Możemy liczyć na pomoc w zakresie holowania aut, ale także bezpiecznego transportu różnorakich samochodów, a zatem nie tylko pojazdów osobowych, ale też dostawczych czy pojazdów rolniczych oraz budowlanych.
Profesjonalna auto pomoc – na co zwrócić uwagę?
Przede wszystkim powinno się podkreślić, że pomoc drogowa Kraków to usługi realizowane przez specjalistów, z których chętnie korzystają właściciele pojazdów osobowych dostawczych ciężarowych, niemniej jednak również motocykli czy także innych maszyn.

Warto zdawać sobie sprawę o tym, że z takich usług możemy skorzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a więc jest to rozwiązanie dostosowane do potrzeb różnych klientów. Na uwagę zasługuje fakt, że pomoc drogowa to nie tylko holowanie i transport za pomocą lawety, niemniej jednak również sporo usług dodatkowych, w głównej mierze takich jak dowóz paliwa w przypadku samochodów, które nie zostały zatankowane. A dodatkowo, są to też usługi takie jak awaryjne odpalanie Kraków, czyli pomoc w sytuacji problemów z zapłonem, czy również akumulatorem pojazdu. Warto dodać także o tym, że jest to transport uszkodzonego czy powypadkowego auta do warsztatu samochodowego. Usługi auto pomocy to także wyciąganie pojazdu z rowu, rozładunek pojazdu z samochodu ciężarowego, czy także dostarczenie auta zastępczego z OC sprawcy oraz awaryjne otwieranie samochodów w sytuacji przykładowo zatrzaśnięcia kluczyków.

Zobacz także: pomoc drogowa Kraków.

Możesz również polubić