Fame mma – bilety

Od momentu, w którym walki mma ukazały się w telewizji, ich popularność stale wzrasta, a więc za każdym razem przed ekranami telewizorów czy monitorami komputerów zasiada zdecydowanie coraz więcej osób zafascynowanych tą dyscypliną. Nie jest więc zaskoczeniem, że wzrasta również liczba organizacji, które zajmują się tworzeniem takich wydarzeń, a do najpopularniejszych na 100 procent trzeba fame mma.
Walki fame mma – co należy mieć świadomość tego?
Przede wszystkim na początku, należy wyjaśnić, że federacja fame przeprowadza walki postaci medialnych, a więc osób znanych z internetu, np youtuberów czy streamerów.

Od początku działania tej federacji wzbudza sporo kontrowersji związanych z niesportowym charakterem wydarzenia. Powinno się podkreślić, że jest to głównie wydarzenie rozrywkowe, w którym biorą udział osoby medialne, a nie zawodowi sportowcy. Chociaż należy również dodać, że w ostatnim czasie pojawili się nawet zawodnicy MMA, co niewątpliwie podnosi wartość sportową całego wydarzenia. Należy też wyjaśnić, że fame mma transmisja jest dostępna w postaci streamu na oficjalnej stronie, natomiast odbywa się ona w systemie pay-per-view, czyli możemy obejrzeć w dobrej jakości pełne wydarzenie, niemniej jednak za odpowiednią opłatą. Identycznie sytuacja wygląda z biletami, ponieważ fame mma 11 bilety są dostępne na oficjalnej stronie. Możemy kupić bilety po niecałe 100 pln, ale też bilety dla vip-ów, które dają nam dostęp do after-party oraz do cateringu. O ile więc interesujemy się sportami walki, warto śledzić informacje na oficjalnej stronie.

Polecam: fame mma 11 live.

Możesz również polubić