Całkowicie darmowa wersja programu księgowego

Głównym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on umożliwia codzienne księgowanie wszystkich faktur , a oprócz tego innych dokumentów. W dzisiejszych czasach na naszym rynku można odnaleźć kilka świetnych kodów księgowych, więc dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu wyłącznie tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto zatem wcześniej z uwagą sprawdzić, czy konkretny program księgowy jest wart waszych środków majątkowych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest w pełni bezpłatnie przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to z całą pewnością wystarczający czas, by ze starannością sprawdzić określony program księgowy i ocenić, czy jest on warty waszych środków finansowych. Warto więc korzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo programu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania programu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego programu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych skryptów dostępnych na polskim rynku. Cieszy on się jednak ogromną popularnością wśród księgowych, gdyż umożliwia na szybką i efektywną pracę. Posiada również bardzo łatwy interfejs, dzięki czemu nawet niedużo doświadczone, nowe księgowe są wstanie bardzo szybko nauczyć się obsługiwania tego kodu.
Więcej informacji na stronie: Demo programu Optima.

Możesz również polubić