Agencja ślubna

Organizacja ślubu i wesela wymaga wiele pracy, czasu i planowania. Nie każda para młoda ma potrzebną edukację i czas, dlatego coraz bardziej popularne jest zatrudnianie konsultanta, który pomoże nam w organizacji.
Wedding planner jest wybierany dla pary młodej przez agencję ślubną.

Ma on szeroki zakres zadań, potrzebną edukację i doświadczenie. Konsultant ślubny w szczególności ma za zadanie zaplanować przygotowania do ślubu oraz dzień samej uroczystości. W zakres jego obowiązków wchodzi znalezienie adekwatnej sali weselnej i udekorowanie jej według założeń i preferencji pary młodej. Organizuje on orkiestrę albo DJa, fotografa, suknię, tort i inne szczegóły. To wszystko ma na celu przygotowanie idealnego ślubu.
Dzięki nabranego doświadczenia konsultant może okazać się rewelacyjnym doradcą, czy dany pomysł jest dobry czy raczej nie ma prawa bytu. Para młoda nie musi się martwić prawie niczym. Wedding planner rozmawia z usługodawcami, rozwiązuje z nimi problemy, odpowiada na ich pytania. Stroje ślubne także są dobierane pod okiem doradcy. Towarzyszy przy wyborze sukni, biżuterii welonu i garnituru pana młodego. Doradza przy doborze fryzur i ocenia makijaż. Przez cały okres przygotowań konsultant buduje zaufanie u pary młodej i staje się dla nich doradztwem w razie wątpliwości i obaw. Uspokaja nie tylko parę młodą, ale również rodzinę i świadków.
Profesjonalny konsultant ślubny daje parze młodej poczucie idealnego dnia ślubu i dzięki jego pomocy unikną stresu, związanego z przygotowaniem i oszczędzą czas.

Polecamy: wedding planner łódź.

Możesz również polubić